İADE VE DEĞİŞİM

www.misspapatyaayakkabi.com ‘de iade işlemi çok kolay. Eğer satın aldığınız üründen %100 memnun kalmadıysanız, hızlı bir şekilde ürünü değiştirebilir yada iade edebilirsiniz. Bunun için yalnızca 2 şartımız var.

 1. Siparişi teslim aldıktan sonra iade veya değişim işlemini 14 gün içinde yapmalısınız.
 2. Siparişteki ürünlerin tekrar satılmasına engel bir durum bulunmamalıdır. Ürünler size gönderildiği gibi, paketinde ve kullanılmamış olmalıdır.
 3. Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

  *
  İade ve değişim prosedürümüz aynıdır, değişim için göndereceğiniz ürünlerde size gönderilmesini talep ettiğiniz ürünün kodunu, bedenini ve rengini fatura üzerine yazmanızı rica ederiz.

ÜYE OLDUYSANIZ;

 1. Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına, oradan da İade Taleplerim sayfasına geçin. İade Talebi Oluştur butonuna tıklayarak iade sürecini başlatın. 
 2. Açılan ekranda hangi siparişi iade etmek istediğinizi, hangi ürünleri iade etmek istediğinizi seçin. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için neden iade yaptığınıza dair birkaç cümlelik kısa bir bilgi yazdıktan sonra, iadenizi nasıl almak istediğinizi seçin veya değişim talebi girin.
 3. İade talebini oluştururken seçtiğiniz ürünleri düzgün bir şekilde kargo poşetine geri yerleştirin ve teslimat esnasında size ulaşmış olan faturayı ürünlerle beraber aynı poşete koyun.
 4. Anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo'ya "168532040 - Misspapatya Ahmet ÖZEL" kodunu vererek veya "Menderes Mahallesi İnönü Caddesi No 60/A Esenler İstanbul" adresine iade yada değişim için ürünleri bize kargolayabilirsiniz.
 5. Anlaşmamızın olmadığı bir kargo şirketi ile gönderim yaparsanız, gönderim ücretini sizin ödemek zorunda kalabileceğinizi unutmayın. 

ÜYE DEĞİLSENİZ;

İade işleminizi Yurt İçiKargo‘ya göndereceğiniz yerin MİSS PAPATYA olduğunu belirterek teslim ederek yapabilirsiniz. FaturanIzI aynı şekilde ürünle birlikte teslim etmeyi unutmayın.

 1. Size gönderilmiş olan faturayı mutlaka geri gönderin.
 2. Faturanın arkasına mutlaka iade/değişim talebinizle ilgili bilgileri yazın.
 • İadelerle ilgili farklı bir sorun yaşarsanız 0531 786 59 11 numarası ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

İADE NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?

Gönderdiğiniz iade-değişim talepleri ekibimiz tarafından elimize ulaştıktan sonraki 3-5 iş günü içerisinde değerlendirilir. Ürünler kullanılmamış, zarar görmemiş, tekrar satılmasına engel bir durum yoksa; bu süreç içerisinde iade tutarınız hesabınıza gönderilir, kredi kartınıza iade edilir yada değişiminiz yapılır ve kargolanır. İade ve değişimlerde 55₺ kargo ücreti alıcıya aittir

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade sonucu olumlu ise ödemeniz derhal bankanıza iade edilir. Tutarın hesabınıza yansıması bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Taksitli alışverişlerinizde iade tutarınız taksitli olarak kartınıza iade edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/* */